Lidé

Interní zaměstnanci

585633223

Křížkovského 10
místnost: 3.40


585633203

Křížkovského 10
místnost: 3.44


Křížkovského 10
místnost: 3.48


Křížkovského 10
místnost: 3.47


Křížkovského 10
místnost: 4.68


Křížkovského 10
místnost: 3.47


Křížkovského 10
místnost: 3.46


Křížkovského 10
místnost: 3.41


Křížkovského 10
místnost: 4.67


585633260

Křížkovského 10
místnost: 3.46


Křížkovského 10
místnost: 3.45


Křížkovského 10
místnost: 3.42


585633209

Křížkovského 10
místnost: 3.36


Křížkovského 10
místnost: 3.40


Doktorandi

Mgr. Jana Adamusová, jana.adamusova01@upol.cz

Mgr. Iva Beránková, iva.berankova01@upol.cz

Mgr. Markéta Buršová, marketa.bursova01@upol.cz

Mgr. Michaela Cieslarová, michaela.cieslarova01@upol.cz

Mgr. Jan Ciosk, jan.ciosk01@upol.cz

Mgr. Radek Flekal, radek.flekal01@upol.cz

Mgr. Veronika Hrabalová, veronika.hrabalova01@upol.cz

Mgr. Markéta Hynešová, marketa.hynesova01@upol.cz

Mgr. Eva Janečková, eva.janeckova01@upol.cz

Mgr. Jiří Klimeš, jiri.klimes01@upol.cz

Mgr. Vít Kolek, vit.kolek@upol.cz

Mag. phil. Claudia Merz, claudia.merz02@upol.cz

Mgr. et Mgr. Alena Papoušková, alena.papouskova01@upol.cz

Mgr. Lenka Petrová, lenka.petrova01@upol.cz

Mgr. Barbora Pýchová, barbora.pychova01@upol.cz

Mgr. Andrea Sapíková, andrea.sapikova01@upol.cz

B.A., M.A. Ulrike Strigl, ulrike.strigl@upol.cz

Mgr. Vojtěch Šimůnek, vojtech.simunek01@upol.cz

Mgr. Vendula Torres, vendula.torres01@upol.cz

Mgr. Gabriela Týnová, gabriela.tynova01@upol.cz

Externí pedagogové

Mgr. Alena Antošíková, Ph.D., MBA, 585 633 114alena.antosikova(at)upol.cz

Mag. Dr. Christopher Ebner, christopher.ebner(at)uni-graz.at

PhDr. Veronika Sejkorová, Ph.D., 585 633 215, veronika.sejkorova(at)upol.cz

Mgr. Jitka Zehnalová, Ph.D., 585 633 129, jitka.zehnalova(at)upol.cz

Nastavení cookies a ochrany soukromí

Na našich webových stránkách používáme soubory cookies a případné další síťové identifikátory, které mohou obsahovat osobní údaje (např. jak procházíte naše stránky). My a někteří poskytovatelé námi využívaných služeb, máme k těmto údajům ve Vašem zařízení přístup nebo je ukládáme. Tyto údaje nám pomáhají provozovat a zlepšovat naše služby. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas. Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit nebo odvolat (odkaz najdete v patě stránek).

(Technické cookies nezbytné pro fungování stránek. Neobsahují žádné identifikační údaje.)
(Slouží ke statistickým účelům - měření a analýze návštěvnosti. Sbírají pouze anonymní data.)
(Jsou určeny pro propagační účely, měření úspěšnosti propagačních kampaní apod.)